Kredyty

Kredyty bankowe gotówkowe i konsolidacyjne dla osób indywidualnych, FIRM i Rolników. Współpracujemy ze wszystkimi bankami w kraju. Dostosujemy ofertę kredytową do Twoich potrzeb, zmniejszymy raty już spłacanych kredytów.
Potrzebujesz więcej informacji – zadzwoń 883 757 868 lub napisz biuro@mdexpert.pl
Alior Bank
Ulubione

do 200 000 zł

Kwota

do 10 lat

Okres kredytowania

Ty wybierasz kwotę i okres spłaty. My dajemy oprocentowanie 5% RRSO 9,89%. Możliwość konsolidacji kredytów.

PKO BP
Ulubione

do 200 000

Kwota

do 10 lat

Okres kredytowania

Kredyt gotówkowy w PKO BP. Decyzja w 1 dzień. Przy spłacie rozłożonej na 9 rat RRSO 3,44%

BGŻ BNP PARIBAS
Ulubione

do 200 000

Kwota

do 84 mc

Okres kredytowania

Oprocentowanie 4,4%, ostatni rok bez odsetek dla kredytu od 2 lat, RRSO 9,95%

EuroBank
Ulubione

do 50 000

Kwota

-

Okres kredytowania

Pożyczka tańsza o połowę, RRSO: 9,17% - wypełnij formularz i poznaj szczegóły

SMEO – Faktoring
Ulubione

500 -150 000

Kwota

5 - 90

Okres kredytowania

FAKTORING - Dajemy ci szybki dostęp do kapitału poprzez natychmiastowe finansowanie twoich faktur przychodowych. Pomagamy ci w utrzymaniu płynności finansowej, dzięki czemu możesz spokojnie zająć się budową i rozwojem swojej firmy.

T Usługi Bankowe
Szybko

do 200 000

Kwota

do 10 lat

Okres kredytowania

Nawet do 200 000 zł, bez konieczności wizyty w oddziale, bez zaświadczeń o dochodach - weryfikujemy historię kredytową BIK, RRSO 16,93%

AfortiFinance
Ulubione

do 100 000

Kwota

do 24 mc

Okres kredytowania

Decyzja już w 1 godzinę. Minimum formalności. Pożyczka dla firm.

AASA Polska
Ulubione

1 000 - 10 000

Kwota

1 -24 mc

Okres kredytowania

Pożyczka pozabankowa dla FIRM !

Santander
Ulubione

do 200 000

Kwota

do 10 lat

Okres kredytowania

Decyzja w 1 dzień !

InBank
Ulubione

2 000 - 50 000

Kwota

4 - 60 mc

Okres kredytowania

TYLKO TERAZ PROWIZJA 0 zł

Autokapital.pl
Szybko

do 100 000

Kwota

do 48

Okres kredytowania

Pożyczka BEZ BAZ !

Monument Fund
Ulubione

50 000 - 5 000 000

Kwota

-

Okres kredytowania

Od pierwszego dnia działalności! Pod zabezpieczenie nieruchomości.

Credit Company
Ulubione

3 000 - 20 000

Kwota

12 - 36 mc

Okres kredytowania

Na oświadczenie o dochodach ! Bez potwierdzeń ZUS I US ! Bez Zabezpieczeń !

Kredyt Gotówkowy
Ulubione

1 000 - 350 000

Kwota

do 12 lat

Okres kredytowania

Kredyt gotówkowy na DOWOLNY CEL lub KONSOLIDACJA - NISKA RATA. Wypłata w 1 dzień. Oferty wszystkich banków. Napisz do Nas !

GoldKredyt
Szybko

1 000 - 10 000

Kwota

do 24 mc

Okres kredytowania

Szybkie pożyczki pozabankowe dla przedsiębiorców.

Kredyt dla Firm
Ulubione

1 000 - 550 000

Kwota

do 12 lat

Okres kredytowania

Kredyty Firmowe Bankowe i Pozabankowe. Na rozwój Twojej FIRMY , Bez zbędnych dokumentów dochodowych , Napisz do nas !

Zostaw kontakt

Pomagamy w doborze korzystnej oferty pożyczkowej z ponad 300 ofert jakie posiadamy. Dostosujemy Twoje raty do Twoich możliwości. Pomożemy w uporaniu się z problemami, że spłata kredytów pożyczek chwilówek. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze dziś lub jak wolisz sam do nas zadzwoń 883 757 868 lub napisz biuro@mdexpert.pl

Kredyty bankowe

Oferty przedstawione na stronie www.mdexpert.pl są skierowane do wszystkich osób, które poszukują szybkiego wsparcia kredytowego. Współpracujemy ze wszystkimi bankami oraz z rzetelnymi i wiarygodnymi firmami pożyczkowymi.

Pomagamy w uzyskaniu kredytów bankowych gotówkowych i konsolidacyjnych dla osób indywidualnych, kredytów firmowych, kredytów samochodowych, leasingów. Osoby z problemami finansowymi, z brakiem zdolności kredytowej, z wpisami w bazach bik i krd, komornikiem, brakiem udokumentowanego dochodu również znajdą pomoc pożyczkową. Z nami można uzyskać kredyt inwestycyjny nawet do 5 mln złotych, kredyt na rozwój firmy czy na założenie wymarzonej działalności.

Kredyty gotówkowe czy konsolidacyjne dla osób fizycznych, oferowane przez banki, z którymi współpracujemy są rozkładane nawet na 12 lat i przyznawane na kwoty do 350 000 zł. Dla wybranych zawodów: lekarz/dentysta, prawnik, księgowy, architekt, doradca podatkowy, biegły rewident, weterynarz, nauczyciel wraz z nauczycielem akademickim posiadamy bankowe oferty kredytowe bez udokumentowanego dochodu. Kredyt dla działalności jednoosobowej, dla spółek cywilnych a nawet kredyt dla spółek zoo. Dla wszystkich naszych klientów mamy również ofertę Kredyt na PIT. Oferujemy pomoc w zmniejszeniu już spłacanych rat – indywidualnie dostosowujemy raty do możliwości ich spłaty. Dbamy o to aby raty kredytów i pożyczek były możliwe do spłaty przez naszych klientów i nie rodziły problemów oraz złej historii kredytowej.

Posiadamy dwa biura kredytowe ale również jesteśmy mobilni – obsługujemy klientów w całym kraju. Jeżeli nie znajdziesz na naszej stronie www.mdexpert.pl kredytu czy pożyczki, która spełni twoje oczekiwania - zadzwoń 883 757 868 lub napisz biuro@mdexpert.pl

Kredyty firmowe

Wiemy, że każdy przedsiębiorca potrzebuje rozwijać swój biznes a biznes bez inwestycji i zaangażowania finansowego może nie przynosić oczekiwanych zysków. W naszej ofercie kredytowej posiadamy szeroki wybór kredytów dla biznesu.

Współpracujemy z bankami i firmami pożyczkowymi oferującymi: kredyty firmowe bankowe, kredyty inwestycyjne zabezpieczone i niezabezpieczone, kredyty obrotowe, kredyty gotówkowe, leasingi, faktoring, gwarancje bankowe oraz pożyczki pozabankowe skierowane przede wszystkim dla właścicieli nie mogących otrzymać firmowego kredytu bankowego. Dla kredytów firmowych bankowych wymagany jest co najmniej 12-to miesięczny staż prowadzenia działalności a dla ofert pożyczek pozabankowych można otrzymać pożyczkę firmową już od 1 dnia prowadzenia działalności.

O maksymalnej kwocie kredytu bankowego będzie decydować zdolność kredytowa wyliczona na podstawie książki przychodów i rozchodów lub rachunku zysków i strat lub wyciągów bankowych. Od stycznia do końca kwietnia i banki i firmy pożyczkowe mogą opierać wyliczenie zdolności jedynie na PIT. Pamiętajmy, że częściowe koszty kredytów firmowych, niezależnie od rodzaju czy to gotówka, inwestycja czy leasing można odliczyć od przychodu traktując ten wydatek jako koszt firmowy.

Dodatkowo banki które posiadamy w naszej ofercie kredytowej dla firm mają bardzo atrakcyjne oprocentowanie – niejednokrotnie niższe od oprocentowania kredytów gotówkowych. Warto wiedzieć, że banki kredytują jedynie firmy posiadające zysk za poprzedni rok rozliczeniowy jednak mogą nie uwzględniać w kosztach przedsiębiorstwa np. zakupu środków trwałych maszyn, samochodów, nieruchomości ect. W trakcie przygotowania oferty dla przedsiębiorcy analizujemy szczegółowo dokumenty dochodowe i na tej podstawie możemy szybko wydać pozytywną rekomendację o złożeniu wniosku o kredyt bankowy. Dla wybranych grup zawodowych istnieje możliwość tzw. estymacji dochodu. Nie wymagane są w tym przypadku dokumenty dochodowe – ważny jest staż pracy i odpowiednie licencje zawodowe.

Przedsiębiorców zachęcamy do kontaktu z nami – znajdziemy oraz dopasujemy formę finansowania. Kontakt : 883 757 868 mail : biuro@mdexpert.pl