Pożyczki na święta – co musisz wiedzieć?

Okres przedświąteczny jest gorącym czasem w sprzedaży nie tylko kredytów, ale i wszystkich innych usług oraz towarów. Firmy prześcigają się w ofertach pożyczek za 0 złotych.

 

Czy pożyczki są wtedy rzeczywiście tańsze?

Przeanalizowaliśmy rynek w ostatnich dniach pod kątem dostępności pożyczek i kredytów oraz ceny, którą oferują firmy finansowe. Miłe zaskoczenie! Wiele znanych marek finansowych proponuje na święta pożyczki z niższym RRSO a nawet z RRSO 0% za pierwszą pożyczkę. Dodatkowo oferują także bonusy pieniężne za polecenie następnego klienta czy ratę gratis. Mikołaj odwiedza więc i segment kredytowy.

Pojawiają się również oferty z odroczoną ratą – to oznacza, że pierwszą ratę możemy spłacać dopiero w lutym lub nawet w marcu. Biorąc pod uwagę fakt, że każdy z nas na święta i tak wydaje całą swoją pensję – miło jest spłacać pożyczkę dopiero po 2 miesiącach.

pożyczki na święta

O czym trzeba pamiętać?

Pamiętajmy jednak, że dla naszego dobra taką pożyczkę należy spłacić w terminie, tak abyśmy za miłe wydatki świąteczne nie znaleźli się w mniej miłych bazach BIK, KRD i ERIF. Dostosujmy swoje raty do możliwości.

Nie wiesz jak to zrobić? Skontaktuj się z nami – wybierzemy najkorzystniejszą ofertę, tak aby stół na święta Bożego Narodzenia mógł być suto zastawiony, a po świętach spłata pożyczki była dopasowana do twojej kieszeni ?

W imieniu MD Expert życzymy Wesołych i pełnych spokoju (także tego finansowego) Świąt!

Napisz do nas