Walentynki – 10 rad jak uszczęśliwić kobietę

Każda kobieta ale to każda kobieta bez względu na wiek jest romantyczna. I nawet taka co oznajmia wszem i wobec, że nie zdzierży Dnia Świętego Walentego w głębi duszy ma swoje walentynkowe marzenia. Jak do nich dotrzeć ? jak w tym wyjątkowym dniu uszczęśliwić swoją, jedyną w rodzaju, fantastyczną kobietę ? I choć wiele osób twierdzi , że jest to jedynie święto amerykańskie to i tak my Polacy szalejemy na widok roziskrzonych czerwonych serduszek kuszących nas z witryn sklepowych i namawiających do poniesienia naszej duszy w romantyczne niebiosa ? Wyjątki – oczywiście jak zawsze, bywają. Ale to wyjątki – o nich nie będę pisać.

 

Drodzy Panowie od lat borykam się z tym samym problemem i wiedząc, że jest nas liczna gromadka, chcąc pomóc zrobiłem „analizę rynku” :

 

1. Dla bardzo romantycznych i wymagających partnerek – weekend w ekskluzywnym SPA (cena od 2000zł nawet do 10000zł )

2. Dla bardzo romantycznych mniej wymagających partnerek – kolacja w ***** restauracji z pierścionkiem zaręczynowym ( lub kolejnym ślubnym) w kieliszku renomowanego szampana ( cena od 1000zł do 5000zł)

3. Dla bardzo romantycznych i malutko wymagających partnerek – sama kolacja ***** bez pierścionka ( no bo po co jej kolejny, który i tak schowa do szkatułki bo może się zniszczyć )

4. Dla romantycznych po prostu ale wymagających partnerek – futro z norek ( do wyboru sztuczne lub prawdziwe), Audi Q5 w kolorze bordo ( wersja mini dostępna za jedyne 19.99 zł)

5. Dla romantycznych prawie nie wymagających – perfumy, kwiaty od posłańca, drobna biżuteria, wymarzone buty lub torebka ( koszt max do 500 zł)

6. Dla romantycznych, praktycznych i wymagających – pralka, lodówka, nowa kanapa, telewizor 100 cali, IPhone 8 ……. Drogo ostrzegam ! koszt od 2500zł do 6000 zł.

7. Dla romantycznych ale praktycznych – robot kuchenny, paleta sztućców, zestaw obiadowy, kieliszki do szampana, patelnia ( moja fantastyczna kobieta dostała jako pierwszy prezent zaręczynowy brytfannę do pieczenia, ponieważ nie dostałem ową brytfanną przez plecy podarowałem pierścionek …. zaręczynowy? ) koszt około 300 zł.

8. Dla bardzo romantycznych i lekko wymagających – spacer o zachodzie słońca z lamką szampana podaną na konarze drzewa (szampan 300 zł, spacer – darmowy )

9. Dla romantycznych i tylko romantycznych – śniadanie do łóżka, kawka czy herbatka do wyboru, jajeczko, szyneczka, ciepła bułeczka, masełko i romantyczne truskawki zanurzone w bitej śmietanie, wszystko podane na tacy z malutkim bukiecikiem w wazoniku przyozdobione serduszkowymi serwetkami ( zakupy w Lidl za około 100 zł)

10. Dla romantycznych po prostu – słodki całus na dzień dobry i serducho z lizaka….. eh jak dobrze, że moja jedyna w rodzaju, fantastyczna kobieta jest „romantyczna po prostu” …….. ? koszt : serducho lizak – około 10 zł , całus – bezcenny !

Ps kochajmy je przez cały rok ? … i jeden dzień dłużej ?

Maciej / o walentynkach bez ściemy.

Napisz do nas