Pożyczki dla firm

Każdy przedsiębiorca chcąc rozwijać swoją firmę musi posiadać finansowanie. Banki i firmy pożyczkowe dwoją się i troją w przygotowywaniu ofert specjalnie dostosowanych do potrzeb wspierania przedsiębiorstw.

Prowadząc firmę możemy uzyskać:

  • bankowy kredyt firmowy na dowolny cel lub na zakup urządzeń czy maszyn,
  • linię kredytową w rachunku bieżącym,
  • leasing czy też faktoring oraz
  • pozabankowe pożyczki dla firm

Każdy z tych produktów będzie się różnił odnośnie wymaganej dokumentacji. Istotnym elementem jest to, ile czasu nasza firma istnieje na rynku i jaką osobowość prawną posiada. W praktyce oznacza to, że inne oferty znajdzie przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, a inne spółka z. o.o.

Okres prowadzenia przedsiębiorstwa też ma duże znaczenie. Jeżeli dopiero zamierzamy otworzyć swój wymarzony biznes lub prowadzimy go bardzo krótko (czyli do 6 miesięcy) oferty kredytowe znacznie się zawężą. Zarówno banki i firmy pożyczkowe biorą pod uwagę również przychody, koszty i dochody oraz terminowe regulowanie zobowiązań wobec ZUS i US.

Pożyczki dla firm są już dostępne w wielu firmach pozabankowych i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Powodem jest fakt, że przedsiębiorca w wielu przypadkach nie musi udokumentować swoich dochodów oraz nie musi posiadać znacznego zysku, tak jak jest to wymagane w banku. Jeżeli mamy wpływy od kontrahentów na nasze konto bankowe (w przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych nie musi być to konto firmowe) i w ostatnim czasie nie mamy zaległości w BIK (ostatni czas oznacza w tym przypadku ostatnie 30 dni) to jest duża szansa, że otrzymamy pozytywną decyzję kredytową.

Nowością jest rewelacyjna pożyczka na zakup lub pod zastaw samochodu czy też leasing na zakup środka trwałego bez sprawdzania firmy w BIK , KRD czy Infomonitorze i BEZ WYMOGU DOKUEMNTOWANIA DOCHODU.

Jeśli szukasz odpowiedniej oferty i nie wiesz od czego zacząć skontaktuj się z nami – zajmiemy się twoimi firmowymi potrzebami, znajdziemy korzystną pożyczkę firmową, a ty w tym będziesz mógł spokojnie zająć się swoim wymarzonym biznesem!

Napisz do nas